1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та зворушливою атмосферою! В цей день – 1 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Сьогодні учні 4 класу гімназії № 20 завітали до дитячої бібліотеки на виховний захід «Україна моя країна» з дотриманням всіх протиепідемічних норм.
![](/01-09-20/IMG_20200901_085643_HDR.jpg)
![](/01-09-20/IMG_20200901_090343_HDR.jpg)
![](/01-09-20/IMG_20200901_090354_HDR.jpg)
На святі бібліотекарі привітали учнів з початком нового року. Діти відповідали на питання вікторини, збирали прислів’я, та виготовляли аплікацію «Рушник».
![](/01-09-20/IMG_20200901_091516_HDR.jpg)
![](/01-09-20/IMG_20200901_091748_HDR.jpg)
Україна – наш спільний дім. Тож маємо всі дбати, щоб були в ньому добробут і лад, мир і злагода…
|