![](/img_events/18_08_16_1/1-1.jpg)
Нинішнього року ми відзначаємо 25-ту річницю незалежності української держави. 25 років – період ніби й незначний для історії, але для української історії це вже ціла епоха.
![](/img_events/18_08_16_1/2-2.jpg)
На передодні цієї річниці в приміщенні центральної районної бібліотеки проведена тематична зустріч – «Моя Україна – єдина і вільна» за участю Попаснянської районної ветеранської організації, волонтерів благодійної організації «Help Аge» (або « 60+»), фольклорного ансамблю «Водограй», працівників районної бібліотеки та творчої інтелігенції міста.
![](/img_events/18_08_16_1/3-3.jpg)
Уперше в програмі прозвучали зворушливі українські пісні бібліотекаря дитячої бібліотеки Безсмертної Елли (поетеси Елли Самойлової).
![](/img_events/18_08_16_1/4-4.jpg)
Прикрасою свята стала виставка творчих робіт ветеранів –міста «Попаснянщина – край талантів».
![](/img_events/18_08_16_1/11.jpg)
Щиро звучали з вуст присутніх побажання всім співвітчизникам і нашій Україні :
Дай щастя , Боже, Україні,
Такій великій , рідній і єдиній,
У кожне місто і село квітчасте
Пошли любов і мир, і щастя!
|