Задля виховання у підлітків шанобливого ставлення до історії, культури, традицій інших країн та сприяння налагодженню й укріпленню зв’язків між українцями та європейськими народами 5 лютого дитяча бібліотека провела для учнів 7 класу ЗОШ №21 годину цікавих повідомлень «Цікаві факти про Євросоюз».
![](/img-3/27-02-20/IMG_20200205_151557.jpg)
![](/img-3/27-02-20/IMG_20200205_145442.jpg)
Під час заходу присутні ознайомилися з виставкою - досьє: «У книжок немає кордонів», на якій була представлена художня література країн Європи. Учні взяли участь у різноманітних конкурсах і вікторинах. Переглянули мультимедійну презентацію: «Міста - острови Європи» та «Найменші країни Європи».
![](/img-3/27-02-20/IMG-e0b16dae71422a4d8e79dc7469bda5ed-V.jpg)
![](/img-3/27-02-20/IMG_20200205_150424.jpg)
Бібліотеки все більше стали відігравати вагому роль у популяризації європейських цінностей та підвищенні комплексних знань про Європу, що необхідні на сучасному етапі громадянину України для існування в європейському співтоваристві.
|