23 вересня дитяча бібліотека провела гру – квест "Веселий потяг" для учнів 2 класу Попаснянської гімназії № 20 з дотриманням всіх протиепідемічних норм.
![](/23-09-20/IMG-8538799448e4c07d2440e14195a65387-V.jpg)
![](/23-09-20/IMG-1e2779eb22db40b24e8d684963d6917e-V.jpg)
Квест складався з 6 станцій, на кожній стадії діти виконували різні завдання: відгадували загадки, грали в шашки та збирали пазли, танцювали з казковими героями, малювали, відповідали на запитання вікторини, крутили обруч, скакали на скакалці.
![](/23-09-20/IMG-06ec2a01c0ce72081261f8f4e63c5762-V.jpg)
![](/23-09-20/IMG-d90d506c6fa9270a3598de0f9f094856-V.jpg)
Всі отримали солодкі подарунки та приємні враження.
|