08 червня 2021 року у Комунальному закладі «Попаснянська публічна бібліотека» було проведено тренінг для мешканців громами на тему:"Профілактика стресу та стресостійкість".
![](/img-3/08-06-21/IMG-6b27b844277cd389c858938d68ed9928-V.jpg)
В рамках реалізації проєкту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації для населення, яке постраждало від конфлікту на Сході України», який впроваджується Благодійним фондом «Посмішка ЮА» у співпраці з міжнародною організацією «Людина в біді» завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), у Комунальному закладі «Попаснянська публічна бібліотека» було проведено тренінг для мешканців громами та працівників на тему: "Профілактика стресу та стресостійкість".
![](/img-3/08-06-21/IMG-53bfc16ad469962472f11a17f1aa8ca6-V.jpg)
На зустрічі обговорювали проблеми стресу у житті людини, розглянули психофізіологічні функції сну, дали поради щодо зняття емоційної напруги.
«Психологиня» орієнтувала учасників тренінгу на позитивне мислення і підвищення психологічної культури.
![](/img-3/08-06-21/IMG-57e262f301a0fd111d22f85f39e2cdba-V.jpg)
Провели цікаві вправи, які допомогли знизити стрес і підняти настрій групі. А на останок ділилися своїми враженнями і обмінювалися добрими побажаннями.
![](/img-3/08-06-21/IMG-67e8c556f4532dcda87b4a76cbffb7d4-V.jpg)
#Попаснянська_публічна_бібліотека
|