![](/img_events/mart/PICT0006.jpg)
20 березня учні 1-го класу гімназії завітали до дитячої бібліотеки на свято "Прощання з Букварем”. Їх зустрічали ведучі та Король-Букварик, який перевіряв чи знають малята всі букви, чи навчилися вони читати.
![](/img_events/mart/SAM_2590.jpg)
Діти із задоволенням відповідали на запитання Букварика, танцювали та дивилися мультфільм про абетку. Наприкінці заходу бібліотекарі провели посвяту першокласників у справжні читачі бібліотеки та пригостили малят цукерками.
![](/img_events/mart/PICT0005.jpg)
|