Вітаю ВасГість Понеділок, 29.04.2024, 10:46

Тетянин день

25 січня – улюблена дата жінок, яким батьки подарували прекрасне ім’я - Тетяна.

Тетянин день – це свято східних слов'ян, в пам'ять про мученицю Татіану Римську - дівчину, яка віддала своє життя за віру в Христа, а ще, це прекрасний привід, щоб повеселитися, відпочити, цікаво провести час.
Сьогодні в читальному залі районної бібліотеки зібралися гості з різних куточків нашого міста, щоб відсвяткувати день іменин. Серед запрошених почесне місце займали Тетяни, а їх було 10.

Ведучі розповідали про історію свята, про те, як ім'я людини впливає на її долю. Гості приймали музичні подарунки, які підготувала завідуюча дитячою бібліотекою Безсмертна Елла та студентка третього курсу Луганського університету ім. Шевченка Колбасіна Анастасія. На свято завітала «циганка», яка ворожила присутнім на майбутнє. Гарячий чай та солодощі доповнили душевну атмосферу свята.

Виявилося, що усі наші Тетяни творчі та талановиті. Гості з задоволенням подивилися ролик Кошликової Ніни Михайлівни, який вона створила про свою донечку Таню. Щиро вітали Брунько Ніну Олександрівну з народженням онучки Тетянки. З захопленням розглядали роботи майстрині - “золоті руки” Трускалової Тетяни Петрівни. Звучали вірші талановитих попаснянських поетес Тетяни Кібальникової та Тетяни Михлик.
   Наприкінці зустрічі Тетяни взяли участь у веселих конкурсах.
   Районна бібліотека вітає всіх Тетян міста Попасна зі святом.

Переглядів: 336 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2019  »