Вітаю ВасГість Субота, 27.04.2024, 00:26

“Слов`янська писемність та культура від початку до сьогодення”

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності. В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено, відповідно до Указу Президента України, від 17 вересня 2004 року.

Тому сьогодні в читальному залі районної бібліотеки відбулося свято “Слов`янська писемність та культура від початку до сьогодення”. Всіх присутніх зі святом вітала проектний асистент центру організації дозвілля «Help Age International» Ірина Леонідівна Хащенко.
   Гості свята дізналися багато нового про становлення слов'янської писемності та культури та переглянули фільм про життя святих Кирила та Мефодія – засновників слов'янської абетки.

Прикрасою свята став яскравий виступ дітей та вчителів загальноосвітньої школи №21. Директор Устенко Марина Георгіївна відкрила програму чудовим патріотичним віршем, який вона прочитала разом із учнями. Зворушила всіх присутніх чудова пісня у виконанні наймолодших дівчаток. Бурю оплесків зірвав танок педагогічного колективу «Блискучі 21» на чолі з директором.
   «Блискуче! Неймовірно! Молодці!» - так коментували міні-концерт гості нашого свята.

Не обійшлося й без поезії. Почесні гості свята - поетеси Кібальнікова Тетяна Миколаївна та Михлик Тетяна Іванівна читали свої нові вірші.

Святковий концерт, чудова поезія, солодощі з гарячим чаєм створили невимушену атмосферу. Гості заходу – представники ветеранських організацій міста – отримали чудовий настрій, позитивні емоції.

Категорія: Події | Переглядів: 300 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2019  »