Вітаю ВасГість Субота, 27.04.2024, 02:01

Літо в бібліотеці

Літо вже прийшло! Яке ж воно гарне це літо! Сонцем осяяне, росами вмите, суницями присмачене, зустрічами з друзями звеселене, відпочинком і розвагами начинене, неначе кавун насінням! І поспішає подарувати нам цілих три місяці яскравих, теплих, незабутніх днів.

Як завжди, з першими літніми днями до дитячої  бібліотеки завітали  вихованці літніх шкільних таборів міста. Коли ж, як не влітку малечі треба відпочіти від домашніх завдань, засмагнути, пограти у рухливі ігри та корисно провести вільний час? Бібліотекарі з задоволенням щороку приєднуються до організації літнього досугу та відпочинку нашої дітвори. І цей рік не став виключенням.

До чого ж весело ж було в бібліотеці цього тижня! Разом із малечею ми дружно та цікаво зустріли Золоте літечко та Веселі канікули. Цілих шість шкільних таборів. Усі такі різні, але водночас, усі такі активні, розумні, гарні та непосидючі.  Приємні та незабутні зустрічі нам подарували вихованці “Сонечка” (Гімназія №20), “Росинки”(ЗОШ№21), “Кульбабки” (НСШ№27). Раді ми були бачити у нас у гостях і “Козачат” ( ЗОШ№24) і “Грайликів” (ЗОШ№1) і вихованців літнього табору БДЮТ.  Галасливо, весело, рухливо, із танцями та естафетами відкрили ми лагерну зміну в нашій бібліотеці!

Але це тільки початок. Канікули тривають! Літо у розпалі! Діти готові до розваг! А ми, бібліотекарі, готові зробити ці розваги неймовірно цікавими та корисними. Вже чекають на малят нові конкурси, вікторини, танці, пісні, хороводи, ігри та, звичайно ж, безліч цікавих книжок.  Отже, “Літо в бібліотеці продовжується”!

Категорія: Події | Переглядів: 362 | Додав: rcbs | Рейтинг: 5.0/1

«  Червень 2017  »