Вітаю ВасГість П`ятниця, 29.03.2024, 16:33

"Збережемо тепло душі"

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні і день ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

2 жовтня районна бібліотека провела вечір відпочинку “Збережемо тепло душі” для районної ради ветеранів - наших добрих друзів і постійних партнерів. Розпочався захід  з привітання шановних гостей та  побажання благополуччя, міцного здоров’я на довгі роки, впевненості в завтрашньому дні. З найкращими побажаннями до присутніх звернулись директор Попаснянської РЦБС  Попкова Ольга Сергіївна, проектрий ассистент центру організації дозвілля «HelpAge International» Хащенко Ірина Леонідівна, голова Попаснянської районної ради ветеранів Їжак Анатолій Іванович, ветаран локомотивного депо ст. Попасна Глущенко Іван Андрійович.

Це був вечір душевного спілкування, де лунали старовинні ліричні  пісні. Музичним подарунком для всіх стала  пісня “Мама” у виконанні Безсмерної Елли. Пісенні вікторини, дотепні жарти, приємні спогади подарували піднесений настрій, адже, незважаючи на поважний вік, ці люди завжди випромінюють життєву енергію та оптимізм.

А далі був тематичний  концерт фольклорного ансамблю “Водограй”, творчий виступ якого  зворушив всіх присутніх до глибини душі та подарував приємні емоції.

Гості свята висловили щиру подяку районній бібліотеці та центру організації дозвілля  за організований захід, торти та солодощі для святкового столу, а також за отриманий позитивний заряд енергії і можливість згадати безтурботну молодість.

Переглядів: 325 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »