Вітаю ВасГість Четвер, 25.04.2024, 05:19

Уся гордість і велич світу – від жінки

Жінка – одвічна загадка природи.  У різні часи і народи вони оточували великих людей,  були їх музами, коханими і залишили свій слід в історії.  Яка вона - жінка-ідеал,  яке її місце в історії,  на що вона  здатна, чи можна розглядати жінку як особистість, яка створює своє майбутнє?

28 лютого, напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня, бібліотекарі  центральної районної бібліотеки  підготували  історико-музичну композицію, присвячену  величним жінкам України, на яку  запросили представників районної ради ветеранів.
       Ведучі заходу  розповіли та озвучили за допомогою  сучасних  медіа- засобів   цікаву  інформацію про мудру  та справедливу княгиню Ольгу, про  вродливу українську дівчину Настю Лісовську, яка стала всемогутньою Роксоланою, про  чарівну й талановиту Марусю Чурай, пісні якої  про кохання та вроду й досі бентежать наші серця, наповнюючи їх то смутком, то радістю.

А як не згадати про яскраву зірку української сцени  М. Заньковецьку, яка  потрясала і глядачів, і артистів силою свого темпераменту, свого могутнього таланту, про народну художницю України  Катерину Білокур, яка виписувала на своїх полотнах диво – чари української землі.
      Нікого з присутніх на заході не залишив байдужим неповорний, своєрідний і оригінальний спів золотого  голосу України Ніни Матвієнко, а також глибока, філософська поезія Ліни Костенко.
     Бібліотекар  Безсмертна Елла   присутнім на святі жінкам  подарувала  романси  у своєму виконанні. Як проникливо, ніжно і бентежно звучали вони  з її вуст.  У кожній квітці - своя чарівність. Так само, як у кожній жінці. Треба лише вміти бачити, уміти дивитись.
     Усім  жінкам -  попаснянскам хочеться додати побажання здоров'я, щастя, любові та поваги.
                              Хай вам лагідно посміхається сонечко,
                              Хай життєвий шлях ваш буде зоряним,
                              Хай життя ваше світиться, як зорі,
                              Щоб не були ви похмурі, як хмарки, холодні, як зима,
    А лише лагідні  й  усміхнені,  як весняне сонечко.  І пам'ятайте, що ви того варті!

Категорія: Події | Переглядів: 383 | Додав: rcbs | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2017  »