Вітаю ВасГість Четвер, 25.04.2024, 18:04

Україно, закохайся в літо!

Дуже  красива наша Україна влітку. Навкруги сонячно, зелено. На  квітниках,  в садках, у  полях, на галявинах – всюди  квітнуть  квіти… Червоні маки, блакитні волошки, бузкові півники, біленькі  ромашки, рожеві  мальви -  всі й не перелічити!

Натхнені та захоплені такою  красою рідної  природи, бібліотекари  дитячої бібліотеки – філії  підготували для вихованців пришкільного табору «Сонечко»  (Гімназія №20), «Росинка» (ЗОШ №21), «Кульбабка» (НСШ №27)  «Козачата» (ЗОШ №24), «Грайлики» (ЗОШ №1),  та літнього табору БДЮТ  патріотичну інтелектуальну  гру «Україно, закохайся  у літо».

Завдань було  аж 25, по одному від  кожної області  України.  Виконав завдання – обирай  квітку та  вішай  на  мапу. Завдання  ж були не  прості.  Щоб  з ними впоратися,  треба   бути кмітливими, винахідливими, творчими, веселими і  сміливими. Саме  такими були  всі  гості бібліотеки!

Мандруючи чарівною  мапою України, діти читали вірші, танцювали,  пригадували народні свята і звичаї, впізнавали  по портретам Великих Українців,  визначали  державну  символіку, навіть українські смаколики  куштували. Цікавинкою    було  для  дітей  знайомство з  чарівною  українською природою:  вгадували голоси  пташок,  збирали у кошик  їстівні   грибочки,  розплутували сліди  тварин та  інше.  Звичайно ж,  з  усіма  завданнями впоралися.  Барвиста,  яскрава  вийшла  у дітей  мапа України!

Ця зустріч  виявилася  цікавою  та корисною для  дітвори. Вона  викликала    у них  неабияке  захоплення та гордість  за  свою Батьківщину,  за  свій  рідний  край.

Наступного тижня на  наших гостей  чекають нові  розваги,  яскраві  враження  та тільки гарний  настрій.   Літо в  бібліотеці триває!

Категорія: Події | Переглядів: 356 | Додав: rcbs | Рейтинг: 5.0/1

«  Червень 2017  »