Вітаю ВасГість Субота, 20.04.2024, 03:49

«У кожній думі Кобзаря живе могутня Україна»

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.  Весь свій могутній талант він при¬святив служінню   своєму народові. «Історія мого життя, - писав поет, - становить частину історії моєї Батьківщини».

З нагоди дня народження  Кобзаря  районна бібліотека  6  березня  запросила   представників групи цивільно - військового співробітництва та   старшокласників ЗОШ № 21 на літературно- музичну композицію  «У кожній думі Кобзаря живе могутня Україна».

Бібліотекарі перегорнули  сторінки життєвого і творчого шляху  великого поета, а учні відповідали  на запитання  літературної  вікторини,                      слухали, як ніжно і тужливо звучать пісні і вірші Шевченка.

Шевченка без перебільшення можна назвати і  геніальним художником,  у  картинах якого  відбилася вся глибина і самобутність його особистості. Відеофільм  «Малярсво Кобзаря»   ознайомив   присутніх   з  кращими картинами, написаними Тарасом Григоровичем.

До уваги присутніх  була представлена виставка    «У серці нашому – Кобзар».

Минуло багато років з дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу,   але й сьогодні як живий говорить він із своїми  наступниками.    Кожне   слово  поета   живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.  Воно  ніби із сьогоднішнього дня. Читайте його твори. Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.

Категорія: Події | Переглядів: 532 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »