Вітаю ВасГість Середа, 24.04.2024, 08:34

Святкування Дня Конституції Україні та Дня молоді в м. Попасна.

28   червня   на  площі  Миру   відбулися урочистості  та  святковий  концерт з нагоди  святкування  Дня  Конституції  Україні   і Дня  молоді. Відзначити свято  прийшли   цілими родинами працівники    Попаснянської РЦБС.     Як завжди,  захід  відзначився яскравими  концертними  номерами аматорів Попаснянщини,  а  для  дітей   були організовані цікаві   конкурси та   ігри.

Керівники   райдержадміністрації,  районної та  міської  ради  нагородили   Почесними грамотами кращих представників  підприємств,  організацій  та  установ  міста за  значні  досягнення   в  роботі  на  благо  своєї громади.  Серед них була   і наш  директор  Попкова Ольга  Сергіївна,  яка отримала   відразу   цілих  два  нагородні  листи.  Ми  щиро вітаємо її  та  бажаємо  нових  успіхів та  звершень.

Ольга  Сергіївна відмітила  велике  досягнення районної бібліотеки  в  2018 році   у  залученні   інвестицій для   громади міста   у розмірі  65,0 тисяч  доларів  від   Міжнародної   організації  з міграції України за   фінансування  Уряду  Японії   в реалізації      міжнародного  проекту       «Підтримка  згуртування   та розвитку  громад,   які  зазнали  наслідків конфлікту   на  Донбасі»,  в наслідок    чого     мешканці     міста.   Втому   числі    ВПО,   люди з  інвалідністю,  молодь та   інші    отримали    оновлену,   сучасну та  відремонтовану   бібліотеку.

Участь в  міжнародних  проектах  -  це   реальність,    це необхідність   та  можливість  реалізувати  свої  плани.  Ми   йдемо  вперед  і на  сьогодні  починаємо   реалізацію   наступного   проекту.
   Бажаємо  усім    миру,  творчої  наснаги, успіхів   та запрошуємо до   співпраці.

Категорія: Події | Переглядів: 294 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2018  »