Вітаю ВасГість П`ятниця, 29.03.2024, 08:41

Співуча, рідна і близька

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.
   21 лютого свято рідної мови “Співуча, рідна і близька” організувала районна бібліотека спільно з центром організації дозвілля Хелп Эйч Интернэшнл. На зустріч були запрошені представники ветеранських організацій.

З самого ранку читальний зал заполонили чарівні звуки українських пісень. Усіх запрошених зі святом рідної мови прийшли привітати учні гімназії №20, які підготували яскраву пісенну програму. На зустріч завітала Андрєєва Л.А. - керівник літераторів Попаснянщини. Всі присутні з захопленням слухали чарівні звуки, втілені в поетичне слово, а українська пісня та яскраві ролики про мову прикрасили свято.

Час проминув швидко і весело. Бібліотекарі розповіли про становлення української мови, познайомили усіх з легендою про українську пісню. Слухачі поринули у самобутню творчість нашого народу. Учасники розповідали гуморески та активно приймали участь в інтелектуальних іграх «Аукціон українських пісень”, “Продовж прислів'я”, народознавчій вікторині, відгадували загадки – жарти, пили духмяний чай з карпатських трав.

Сподіваємось, що наша зустріч допоможе зрозуміти, що саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: “…Як парость виноградної лози плекаймо мову…”. Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Переглядів: 240 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2019  »