Вітаю ВасГість Субота, 20.04.2024, 07:44

«Прощавай, Букварику»

За вікном буяє зеленню травень, цвітуть каштани, пригріває сонечко та галасує непосидюча дітвора.  Все це – вірні прикмети того, що підійшов до кінця навчальний рік. Для когось із малят він був першим у житті, і саме тому, найцікавішим та найнезабутнішим.  Саме такі школярики – першокласники із ЗОШ№24  завітали 25 травня до дитячої бібліотеки-філії  Попаснянської РЦБС на свято «Прощавай, Букварику».

Хазяїном свята був, звичайно, сам Букварик. Він радо зустрічав своїх маленьких гостей у гарно вбраній читальній залі бібліотеки . Букварик підготував для дітей цікаві завдання та перевірив, чи  навчилися малята читати. Першокласники виявилися справжніми розумничками! І з завданнями добре впоралися, і вірші Букварикові прочитали , і танець веселий станцювали!

Але не обійшлося  і без несподіванок…  Раптовими гостями свята стали капосна Баба – Яга та справжнісінький Розбійник - Пірат. У них знайшлися для малят свої  випробування, які першокласники з гідністю витримали! Діти довели, що все добре засвоїли у першому класі і сміливо можуть переходити до другого.

Слідом за казковими героями до бібліотеки завітав кореспондент «Казкової газети», щоб взяти інтерв’ю у першокласників. Діти розповідали про свої враження від свята, ділилися мріями, бажали щастя та успіхів один одному  й своїй першій вчительці.

Наприкінці свята Букварик попрощався із першокласниками та подарував дітям на згадку про себе невеличкі пам’ятні подарунки.

Категорія: Події | Переглядів: 358 | Додав: rcbs | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2017  »