Вітаю ВасГість Четвер, 28.03.2024, 13:50

«…Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі.»

Поезія  єднає серця, а романс – дивовижне поєднання музики і поезії –  сповнює   душі  світлим, чарівним  смутком. Зустріч з ним  завжди приємна і бажана. Його акорди звучать  завжди хвилююче,  чарівно…  Саме з цих слів і розпочався  музично – поетичний вечір   « Під слогом ніжного романсу»,  який зібрав   у  читальному залі районної бібліотеки  всіх прихильників  цього музичного жанру.

Долучилися до нашого вечора також  учні   старших класів Попаснянської гімназії № 20  та  Попаснянської  ЗОШ № 21 разом зі  своїми  вчителями.   В затишній та теплій атмосфері   учасники вечора дізналися  про  історію виникнення українського романсу,   мали змогу  відпочити і пригадати  знайомі мелодії  чарівного  солоспіву.  Романсу ми довіряємо свої найпотаємніші думки, саме романс доніс до наших днів щиру любов Євгена Гребінки, палке кохання Івана Франка, тривогу й сум Олександра Олеся.  Для всіх присутніх в залі лунали   їх чудові  ліричні  вірші,  у  виконанні    учнів  Бондар Ірини,  Локтіонової   Валерії,  Сабінової  Наталії,Таранухи  Данила, Лебединського Віталія, Кір`якова Олександра  та  інших.  Свої поетичні  вірші   прочитала     вчитель  української мови та літератури,   Анохіна   Ольга  Анатоліївна.

Надзвичайною  прикрасою  заходу   стали   найбільш  відомі   романси  19  та   початку  20 сторіччя   у   виконанні    вчителя  музики, Лісовець Аліни Валентинівни ,  бібліотекаря   районної  бібліотеки  Безсмертної  Елли  та  учня  8 класу   ЗОШ№  21  Єгорова  Миколи ,  котрі  зуміли  створити  і передати   ту  хвилюючу атмосферу,  в  якій зароджувався    цей   дивний жанр  музичного мистецтва.

Вечір став воістину дарунком для всіх любителів   поезії   і романсів. Хочеться  вірити, що доторкнувшись до краси   поетичного слова  і музики,  ми  станемо добрішими, розкриємо    Зір Душі і відчуємо красу навколишнього світу і людей, які нас оточують.   А  пам'ять  серця , яка глибша від  пам’яті   розуму, зберігає  ту  пісню – вічну   музику  поколінь.

Категорія: Події | Переглядів: 433 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »