Вітаю ВасГість П`ятниця, 29.03.2024, 10:56

“Поезія — це завжди неповторність”

Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Тому рішенням Міжнародної організації ЮНЕСКО було визначено 21 березня — Всесвітнім днем поезії. Це свято відзначається з 1999 року фестивалями, конкурсами, літературними презентаціями.

За ініціативи проектного асистента «ХЕЛПЕЙЧ ІНТЕРНЕШИНЕЛ» Ірини Леонідівни Хащенко, в читальному залі районної бібліотеки відбувся вечір поетичного настрою “Поезія — це завжди неповторність”. На зустріч зібралися ті, хто любить, розуміє та цінує поезію. Почесними гостями стали поети Попаснянщини — Бойко Валерій Антонович, Михлик Тетяна Іванівна, Моісєєва Наталія Дмитрівна, Безсмертна Елла Андріївна.

Це люди, які мають талант від Бога: вміння і бажання писати вірші Кожен вірш, який прозвучав в залі — це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Поети з радістю відповідали на питання, які виникали під час зустрічі.

Завітала до бібліотеки і юна поетеса — учениця ЗОШ №24 Андрєєва Анастасія. ЇЇ вірші наповнені світлом, вони яскраві й чудові, як природа, як життя.

Зовсім недавно вся Україна відзначала 205 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. То ж на зустрічі слухали чарівні пісні, написані на слова Великого Кобзаря. З великого екрана звучали вірші Ліни Костенко в авторському виконанні... Бібліотекарі читали твори сучасних українських авторів. До декламацій приєдналися і присутні, які ділилися особистими уподобаннями та читали свої улюблені поезії.

Зустріч відбулася за чашкою чаю та вийшла щирою, теплою, спілкування – живим, цікавим та відвертим.
   Ми впевнені, що з кожним роком шанувальників поезії буде більше і більше. Тож вітаємо всіх з Днем поезії.

Категорія: Події | Переглядів: 292 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »