Вітаю ВасГість П`ятниця, 26.04.2024, 02:54

"Люди доброї волі"

Щороку  5 грудня  відзначається  Всесвітній волонтерів,  який  був започаткований на  Україні  з 1997 року. Девіз волонтерів  в  усьому  світі звучить  як:  «Зрозуміти! Допомогти» Підтримати!».
   Вкотре в цей зимовий  день  у приміщенні центральної районної бібліотеки зібралися  люди, які на сьогодні потребують допомоги та всі ті, хто  присвятив свій вільний час, сили і душу добровільному служінню людині  в  біді, немічним та хворим.

З цієї нагоди на святкову зустріч завітали: голова Попаснянської  районної ради ветеранів  Їжак  А.І., голова міської волонтерської організації Лагер Н.М., члени  районної організації Червоного хреста, проектний асистент центру організації дозвілля «ХЕЛПЕЙЧ ІНТЕРНЕШИНЕЛ» Хащенко І.Л., учні  Попаснянської гімназії №20 та  читацький актив бібліотеки.

Для гостей бібліотекарі підготували  цікаву та змістовну тематичну  програму «Люди доброї волі», звучали щирі  привітання з нагоди свята,  волонтери звітували  про зроблені добрі справи в поточному році. Святковий  настрій створив ансамбль Попаснянської гімназії №20 та БДЮТ «Мелодія» (керівник Лісовець А.В.),  смаколики та запашний чай на  столах у присутніх  від  директора РЦБС Попкової О.С.

У фойє бібліотеки на гостей чекав ще один сюрприз - авторська  виставка акварельних малюнків та портретних зарисовок молодого Попаснянського  художника та активного читача Кофиби  Руслана. В районній  бібліотеці вже вдруге експонуються  його роботи та визивають  неподільний  успіх серед молодих відвідувачів.

Учасники святкової зустрічі щиро дякували організаторів цікавої, задушевної зустрічі та виразили побажання  якнайчастіше  відвідувати наш теплий  і затишний  дім – бібліотеку.

Категорія: Події | Переглядів: 375 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »