Вітаю ВасГість П`ятниця, 29.03.2024, 11:31

Літо в бібліотеці – свято щодня!

З 1 по 21 червня дитяча бібліотека - філія Попаснянської РЦБС зустрічала у себе в гостях вихованців пришкільних таборів міста:  “Сонечка” (Гімназія №20), “Росинки” (ЗОШ№21), “Кульбабки” (НСШ№27), “Козачата” (ЗОШ№24), “Грайлики” (ЗОШ№1) і вихованців літнього табору БДЮТ.,  а  це (155 дітей).

Три тижні нестримних веселощів! Три тижні галасливих розваг! Навіть трохи сумно, що табірна зміна закінчилася, бо ми за цей час вже встигли полюбити всіх наших маленьких гостей. Спокійних і непосидючих, слухняних і не дуже слухняних, замріяних і цілеспрямованих, галасливих, веселих, кмітливих та творчих!  Веселою юрбою ми  відкривали  літо, закохувались  у свою  рідну Україну, вчились дружити, змістовно  відпочивали та набирались приємних вражень.

Канікул в нашій  бібліотеці не буває. Тут на дітвору завжди чекають цікаві книжки й журнали, настільні ігри й  розмальовки,   цікаві й корисні заняття.  В  черговий  раз стартував читацький  конкурс “Літо з книгою” та  продовжуватиметься до 31 серпня. Всі учасники конкурсу будуть відзначені, отримають призи і подарунки.

Ціле літо буде працювати «Ігровий куточок» для дошкільників та дітей молодшого шкільного віку, де діти зможуть відпочивати, прочитати цікаві книжки, відгадати ребуси та кросворди, зібрати пазли,  погратись з  куклами лялькового театру, інсценізуючи маленькі лялькові вистави й ще багато  чого. А для наймолодших читачів щодня працює Мульт-салон.

У літній період до уваги користувачів - книжкова виставка–захват «Веселка книжкового літа», яка допоможе перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів.

Цікавих вам зустрічей у бібліотеці за адресою:

вул. Первомайська, 5А
конт. тел. 2-15-35