Вітаю ВасГість П`ятниця, 26.04.2024, 00:48

«Красна дівчина квіти збирала, віночки плела, на воду пускала»

З глибини віків прийшло до нас Купало - свято літнього сонцестояння, тепла, розкішної зелені, молодості й кохання.
  Згадати українські народні традиції та взяти участь у купальських дійствах зібралися користувачі районної бібліотеки, для яких бібліотекарі спільно з центром організації дозвілля «Help Age International» підготували фольклорне свято «Красна дівчина квіти збирала, віночки плела, на воду пускала»

Розпочалося свято з костюмованої театралізованої вистави під час якої дівчина Галина проводжала свого коханого Іванка в ліс на пошуки квітки папороті. Не обійшлося й без нечистої сили - Відьми, яка намагалася зробити свої чорні справи. А ведуча познайомила всіх з традиціями та віруваннями Івана Купала, розповіла про велику силу купальсткого вінка, який плели не менш ніж з 12 квітів- оберегів.

Під час заходу енергією мелодійної, пристрасної української пісні заряджала всіх солістка будинку дитячої та юнацької творчості Домашенко Тетяна.

Купальським сюрпризом став танок “Віночок” у виконанні танцювального колективу районної бібліотеки. Яскраві власноруч пошиті костюми, зворушлива українська мелодія, а головне, щирість у виконанні не залишили байдужими глядачів.

Під час чаювання відповідали на питання вікторини, познайомилися з тим, як святкують Івана Купала в інших країнах, а гості змогли показати свої таланти - лунали вірші, пісні, гуморески, весел історії.

Свято подарувало читачам піднесений настрій, багато позитивних емоцій та збагатило новими знаннями про добрі традиції наших предків.

Категорія: Події | Переглядів: 306 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2019  »