Вітаю ВасГість Четвер, 28.03.2024, 16:56

Говоримо-слухаємо-діємо

3 лютого в Попаснянській дитячій бібліотеці пройшов черговий тренінг: «Діалог як інструмент зменшення соціальної напруги в громадах…» в рамках проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», що впроваджує Міжнародна організація з міграції за підтримки Уряду Японії.

Мета тренінгу-сприяти розвитку культури порозуміння в місцевих громадах шляхом дієвого діалогу між представниками різних груп задля формування відкритого толерантного суспільства.

Учасниками тренінгу стали члени ініціативної групи, створеної при центральній районній бібліотеці в рамках проекту МОМ та активні громадяни міста Попасна: волонтери, підприємці, навчаюча молодь, внутрішньо переміщені особи  та інші групи.
  Тема тренінгу-громадянський діалог, як механізм пошуку шляхів вирішення суспільних проблем в громаді.

Для учасників були представлені наступні методики:
-фасилітований діалог;
-«Ненасильницьке Спілкування»;
-методика роботи з конфліктами « Не нашкодь!»

Використовуючи закони спілкування учасники тренінгу навчались вмінню висловлювати свої думки, вмінню слухати, розуміти і знаходити спільну мову, домовлятись про співпрацю.

Категорія: Події | Переглядів: 351 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2018  »