Вітаю ВасГість П`ятниця, 19.04.2024, 03:09

Герої не вмирають

Тисячі людей віддають в ці лютневі дні шану Героям Небесної  Сотні, запалюють свічки і ставлять квіти. Здається, що всі квіти Землі перенеслись на Майдан. Сьогодні ми згадаємо їх, бо не маємо права забувати!

Урок - реквієм “Небесна сотня - то в серцях вогонь” був організований районною бібліотекою для учнів гімназії №20. На заході були  присутніми почесний гість - голова Попаснянської районної державної адміністрації, керівник військово - цивільної адміністрації , учасник київського Майдану, засновник та співучасник  луганського Майдану Шакун Сергій Вікторович, а також начальник відділу культури Попаснянської районної державної адміністрації Калюжна Ольга Олександрівна та директор Попаснянської районної централізованої бібліотечної системи Попкова Ольга Сергіївна.

Школярі з захопленням вислухали виступ С.В.Шакуна, який розповів про події, що відбувалися на Майдані в кінці 2013 -на початку 2014 років.

Учні гімназії підготували тематичну програму, під час якої горіли свічки як символ вічної пам'яті.
   На фоні лемківської пісні “Пливе кача  по Тисині”, яка стала  неофіційним жалобним Гімном України, присутні проглянули світлини тих, хто навічно поліг на Майдані за нашу свободу.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська, воїнів України, які сьогодні захищають свободу, незалежність нашої країни.
Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, тому що  «Герої не вмирають!»

Небесній Сотні
                                                   Шана й молитви,