Вітаю ВасГість Четвер, 28.03.2024, 12:35

« Доброго дня, книго!»

«Найвірніша з друзів – книжка рідна,
 Наша в ній надія, в ній і наша сила.
 Слався, величайся, зіркою гори,
  Українська книжко, серед дітвори!»

Канікули весела пора, радіє дітвора. Особливий настрій у весняні канікули  подарувала  своїм читачам та книголюбам  Попаснянська дитяча бібліотека, яка упродовж  Всеукраїнського тижня дитячого читання провела  безліч цікавих заходів для дітей різного віку: тематична  програма «Загадкова гостя – пані книжка», презентація ілюстративної книжкової виставки «Стежками казок дідуся Корнія», ігрова програма  « Десять сходинок до казки»,  презентація журналу «Джміль», «Мультпарад» за мотивами літературних творів.

Тиждень зустрічі з Книгою закінчився справжнім книжковим святом «Доброго дня, книго!», яке відбулося 31 березня 2017 року.  На  свято,  завітав почесний  гість -  офіцер групи ЦВС  Дроздюк Назарій, який подарував бібліотеці дитячі  книжки,  зібрані волонтерами.

Маленьких книголюбчиків та казкознавчиків чекали  ігрова програма «Десять сходинок до казки», літературні вікторини і конкурси, в яких прийняли участь всі відвідувачі бібліотеки в цей день. Обрати собі казку читачам допомогла « літературна мапа».

Цікавинкою для усіх стало підведення підсумків бібліоперогонів « Хто багато читає, той багато знає»,  об’явлених бібліотекою  на  початку цього року.  Переможцями стали :  Коломийченко Денис, 3 клас, школа № 27, Серокурова Марія, 2 клас, школа № 21, дошкільник, Сабода Максим, які  отримали цінні  подарунки, а це звичайно ж , книги.

Також маленькі читачі з задоволенням переглянули відеоряд мультфільмів за мотивами літературних творів. Свято вдалося на славу! Канікули закінчились, але не закінчується зустріч з книгою.

«Ми мріємо, щоб книга в пошані була
                           Хай книги читає завжди дітвора...»

Категорія: Події | Переглядів: 441 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2017  »