Вітаю ВасГість Субота, 20.04.2024, 09:00

Благословенна у віках земля

Сьогодні,  22  серпня,  в центральній районній  бібліотеці відбулася    тематична  зустріч  з ветеранськими організаціями присвячена  Дню Незалежності  України та  80-ій річниці  рідного міста  Попасна. Свято  було  організоване за  ініцітиви Представництва  «HELPage»  в  Україні.

В прикрашеній  залі  бібліотеки  ведучі   приймали  заслужених гостей: почесних громадян  міста  Попасна  - Сафонова Б.Д. і  Канзебу  В.П.,    депутата  міської ради , голову  міської  ветеранської  організації  Шингирій   С.О.,  представників   районної  організації  ветеранів праці та  ветеранської організації залізничників .

Для   шанованих гостей  бібліотекарі    підготували   цікаву  історичну  довідку про місто Попасну  в минулому, інформаційну  сторінку  про   його  не менш  цікаве та  яскраве сьогодення.   В  честь  ювілею  міста та  його  заслужених   земляків  звучали  українські   пісні,  поетичні   твори   місцевих поетів  Михлик  Тетяни та  Андрєєвої Людмили.  Заступник  міського голови Гапотченко  І.В.  щиро  привітала   заслужених ветеранів  праці,  які  зробили   значний  особистий  внесок  у  будівництво   рідного міста та розбудову  держави – України,  їм були вручені   пам’ятні  подарунки та  букети квітів. Святковий настрій   присутнім  створили учасники  фольклорного  ансамблю «Водограй».

Рідному  місту  бажаємо  миру  і благодаті,  світла  і радості,  нових досягнень і  яскравих подій.
Шанованим  землякам – кріпкого здоров’я,  щастя  і  благополуччя,  мирного і достойного  життя.
                                З  80- річчям рідна Попасна!

Категорія: Події | Переглядів: 296 | Додав: rcbs | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2018  »