Вітаю ВасГість Середа, 24.07.2019, 11:29

Меню
Ми в Facebook
Пошук
Свята
Праздники Украины
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 204


ІНФОРМАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ

 

Центр надання адміністративних послуг при Попаснянській районній державній адміністрації ( далі – Центр) було створено 27 грудня 2013 року з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг під час їх надання відповідно до Конституції та законодавства України.

 Основними завданнями Центру є:

  • організація надання адміністративних послуг в найкоротші терміни і при мінімальній кількості відвідувань заявників;
  • спрощення процедури отримання послуг і поліпшення якості їх надання;
  • надання суб'єктам звернень вичерпної інформації і консультацій з питання вимог та порядку надання адміністративних послуг.

 Основні принципи роботи:

 - орієнтація на суб'єкта звернення;

 - відкритість, прозорість та зрозумілість процедур;

 - запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг;

 - оперативність у вирішенні питань.;

 - забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення.

 На відділ адміністративних послуг Попаснянської райдержадміністрації покладено здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення діяльності Центру, керівництво і відповідальність за організацію його діяльності. Штатна чисельність відділу адміністративних послуг складає 10 осіб.

Центр розміщується в приміщенні, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Попасна, загальною площею 132,8кв.м.

В рамках програми ПРООН «Відновлення і розбудова миру» та за фінансової підтримки Європейського Союзу здійснено оснащення центру усім необхідним для надання населенню якісних адміністративних послуг. За фінансової підтримки ЄС ПРООН придбано меблі для 11 робочих місць та 7 комплектів комп’ютерної техніки, а також облаштовано зону очікування, зону для обробки документів , побутові приміщення для персоналу, серверна, дитячий куточок. Для полегшення доступу особам з вадами зору прокладено тактильну плитку та виготовлені інформаційні таблички зі шрифтом Брайля, туалет обладнано поручнями для інвалідів - візочників.

Крім того, встановлено велосипедну стоянку, нові вивіски ті навігація центру, інформаційні стенди, урни для роздільного збору сміття. Приміщення оснащене охоронною та пожежною сигналізацією, вікна  заґратовано.

Презентація оновленого офісу Центру надання адміністративних послу відбулась 14 вересня за участю делегації Єврокомісії, Представництва ЄС в Україні, Програми розвитку ООН та облдержадміністрації.

Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами.

Адміністратори Центру забезпечують надання адміністративних послуг шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, державні реєстратори безпосередньо здійснюють прийом, опрацювання та видачу готового результату суб’єктам звернення.

Відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено графік прийому суб’єктів звернень Центру, який затверджено головою райдержадміністрації. Прийом суб’єктів звернень працівниками Центру здійснюється згідно з чинним законодавством - п’ять днів на тиждень без обідньої перерви. Один день на тиждень – у вівторок - прийом суб’єктів звернень проводиться до 20.00 години.

 Сформовано нормативно-правову базу, на підставі якої діє Центр, зокрема: положення про ЦНАП, регламент ЦНАПу, перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. п’ять днів на тиждень без обідньої перерви. Один день на тиждень – у вівторок - прийом суб’єктів звернень проводиться до 20.00 години.

Перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі, визначається головою районної державної адміністрації та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України від 16.05.2014 року №523.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30.03.2018 №321 затверджений оновлений перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, в кількості 113 послуг, а саме: 9 – послуги відділу містобудування та архітектури; 17 – послуги служби у справах дітей; 11 – послуги Держгеокадастру; 44 – послуги Головного територіального управління юстиції; 30 – послуги відділу надання адміністративних послуг з державної реєстрації бізнесу та нерухомості; 1 – послуга Попаснянського міськрайонного управління відділу ГУДСНС у Луганській області, 1 – послуга Державної міграційної служби (вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45- річного віку).

Працівники Центру контролюють терміни розгляду справ та надання результатів розгляду. Всі послуги надані вчасно, без порушень, це пояснюється насамперед тим, що суб’єкти надання адміністративних послуг мають більше часу на опрацювання пакету документів, оскільки не здійснюють прийом громадян по даних питаннях.

З метою спрощення та вдосконалення надання адміністративних процедур, швидкого отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень між Попаснянською районною державною адміністрацією та громадською організацією «Айгов»  13 листопада 2017 року підписано Меморандумом про співпрацю щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у Попаснянському районі.

 

З метою найбільш повного інформування суб'єктів звернень  щодо порядку надання адміністративних послуг на офіційному сайті Попаснянської районної державної адміністрації (посилання на сайт РДА - http://pps.loga.gov.ua/) створено окремий розділ «Адміністративні послуги», на якому розміщено інформацію про місце розташування ЦНАП, контактні телефони та електронну адресу, графік прийому суб’єктів звернень, нормативно-правову базу, що регламентує діяльність ЦНАП, інформаційні  картки суб’єктів надання адміністративних послуг.  Також на сайті розміщені заяви на отримання послуг та інформація щодо переліку документів, необхідних для надання кожної послуги. Є можливість завантажити бланк заяви та звертатись до Центру вже з повним пакетом документів.

Робота Центру розрахована на зручність, починаючи з холу і закінчуючи безпосередньо організацією надання необхідної послуги . В Центрі розташовані стенди з інформацією про послуги та перелік необхідних для їх одержання документів. В центрі можна отримати консультацію з різних питань, які відносяться до компетенції райдержадміністрації, територіальних органів державної виконавчої влади, подати документи на отримання адміністративних послуг.  В Центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів. Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем, з якими звертаються відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

Перекладач
ПДГ
Наші Проекти


Категорії розділу
Події [434]
Конкурси [5]
ЗМІ про нас [1]
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода
Рейтинг новин
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright РЦБС г. Попасная © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz